Ogłoszenia parafialne Niedziela Święto Chrztu Pańskiego 09.01.2022

Niedziela Chrztu Pańskiego – kończy okres Narodzenia Pańskiego.

W Polsce zwyczaj śpiewania kolęd i bożonarodzeniowy wystrój kościoła towarzyszy nam do święta Ofiarowania Pańskiego (02.02).
16:30 – koronka do Najdroższej Krwi Chrystusa.

Sobota –

16:00 – styczniowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła.

Kolęda

10.01 (poniedziałek) – od godz. 19:00 Ks. wikariusz Brankówka

13.01 (czwartek) – od godz. 14:30 Ks. proboszcz Mucharz: od. P. Siemieńców, Marców, Tłoków i Pani Marcowej koło Panienki, dalej wzdłuż drogi od P. Rusin, Jończy, w kierunku borowiny do P. Gołbów i do P. Chmielowskich.

14.01 (piątek) od godz. 14:30 Ks. proboszcz Mucharz: od. P. Brudnych, Szaroty, Pod lasem, Zapotocze do P. Góra. (Zielona w innym terminie – osobny rejon).

15.01 (sobota) – od godz. 8:30 Ks. wikariusz Mucharz: od Państwa Ostróżka, Prorok, Woźniak, Zalesie nast. P. Gmerek, Drabik, Piątek, nast. P. Styrna, Skudlarski, nast. P. Cholewa, Malik, nast. Granica, domy koło dawnego sołtysa, blok komunalny.