Domowy Kościół

Małżonkowie

Jeżeli chcecie:

• Pogłębić wiarę i zaufanie Bogu
  • Odpowiedzieć na wezwanie Jana Pawła II i wyjść naprzeciw potrzebom religijnym w rodzinach
  • Rozwijać swoją duchowość małżeńską
  • Uczyć się jak być dla swoich dzieci najlepszymi wychowawcami i wymieniać się wzajemnie doświadczeniami w ich wychowywaniu
  • Skorzystać z rekolekcji rodzinnych, połączonych z wypoczynkiem w różnych regionach kraju

Zapraszamy do wspólnoty rodzin Domowego Kościoła w naszej parafii

2015-11-04

Droga Światła

Listopad 2015 r. DK włączył się w przygotowanie Drogi Światła, która odbyła się w ramach Diecezjalnej Sztafety Modlitwy za ŚDM.

2015-12-26

Opłatek rejonowy w Mucharzu

26 grudnia 2015 r. W drugi dzień świąt, w Mucharzu odbył się opłatek rejonu XIII Domowego Kościoła Archidiecezji Krakowskiej. O godzinie 17.00 w kościele parafialnym miała miejsce...

2016-02-28

Spotkanie z Parą Rejonową

28 lutego 2016 r. W niedzielę 28 lutego gościliśmy w Mucharzu naszą parę rejonową – Benedyktę i Tadeusza Ciupek, którzy przybyli na lutowe spotkanie kręgu I.