Ogłoszenia parafialne - Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa - 31.12.2023

Niedziela Świętej Rodziny, podkreśla znaczenie każdej wspólnoty rodzinnej, która jest wielkim darem i zadaniem od Boga. Święto patronalne Domowego Kościoła. W naszej parafii mamy 2 kręgi małżeństw, które żyją charyzmatem realnej obecności Chrystusa w rodzinie. Wspomnienie św. Sylwestra, papieża - ostatni dzień roku.

16:00 - Nieszpory z nabożeństwem przebłagalno - dziękczynnym na zakończenie 2023r. Pod koniec nabożeństwa zapalenie lampionów wspominających zmarłych w minionym roku. Rodziny zmarłych prosimy o zaniesienie zniczy pamięci na cmentarz.

Poniedziałek (01.01.2024 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Nowy Rok. Światowy Dzień Pokoju.

Msze św. w porządku niedzielnym.

Wtorek – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

I Czwartek

I Piątek – od g. 8:00 – odwiedziny zgłoszonych chorych.

17:30 -18:00 spowiedź pierwszopiątkowa w Mucharzu i Jaszczurowej.

po Mszy o 18:00 w Mucharzu – adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin - Domowego Kościoła.

Sobota (06.01) – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Święto Trzech Króli.

Po Mszy św. o 11:00 mini Orszak Trzech Króli wokół kościoła.

Niedziela (07.01) – Święto Chrztu Pańskiego.

Kolęda Wizyta Duszpasterska Ks. Wikariusz Andrzej Karbieniec

Wtorek 2 I 2024 godz. 9:00
Mucharz: od Państwa Ostróżka, Prorok, Woźniak, Zalesie nast. P. Gmerek, Drabik, Piątek, nast. P. Styrna, Skudlarscy, nast. P. Cholewa, Malik, nast. Granica, domy koło Sołtysa, Blok komunalny.

Środa 3 I 2024 godz. 14:00
Jaszczurowa: Kurówka – od P. Anny Mosór, Konikówka nast. Rodziny P. Durów, Zwolińskich, Wiercimaków, Gancarzówka, Banówka do Państwa Anny i Piotra Fila.

Czwartek 4 I 2024 godz.14:00
Jaszczurowa: Suszyca od P. Szczurków pod lasem, w dół ku leśniczówce, zakończenie u P. Pławnych.

Piątek 5 I 2024 godz. 15:00
Mucharz: droga od kościoła w kierunku Zielonej, początek Organistówka i P. Urbaś, zakończenie u P. Nowaków.

06.01.2024

1. Joanna Wyrwa