Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
-

A

+ A
Kontakt z nami Wesprzyj nas
Rozwiń wyszukwiarkę

Ogłoszenia parafialne Niedziela Narodzenia Pańskiego w oktawie 27.12.2020

Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa – w dniu dzisiejszym szczególnie modlimy się w intencji wszystkich rodzin naszej parafii. Święto patronalne Domowego Kościoła. Domowy Kościół to gałąź rodzinna Ruchu Światło – Życie. Uczestnictwo w DK odnawia i pogłębia wzajemną miłość małżonków i umacnia komunię z Jezusem. W naszej parafii mamy 2 kręgi DM.

Czwartek – św. Sylwestra, papieża, ostatni dzień roku.

16:00 – Msza św. w Jaszczurowej.
17:00 – Msza św. w Mucharzu z nabożeństwem dziękczynno – błagalnym, w czasie którego zapalając lampiony, będziemy wspominać parafian zmarłych w minionym roku (po Mszy św. rodziny zmarłych prosimy o zaniesienie lampionów na mogiły swoich bliskich).

Na skutek zakazu przemieszczania się w noc sylwestrowo – noworoczną (19:00 – 6:00) został zmieniony program Różańca Do Granic Czasu (wszystkie szczegóły na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl). Zachęcamy, by o północy, w pierwszych minutach Nowego Roku modlić się w domach na różańcu oddając i poświęcając Bogu, nasze rodziny, ojczyznę i cały świat.


I Piątek – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Światowy Dzień Pokoju.

Msze św. w porządku niedzielnym.

I Sobota – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

Msze św. i nabożeństwa pierwszosobotnie: 7:00 – Mucharz, 8:00 – Jaszczurowa.
od 8:30 – styczniowe odwiedziny zgłoszonych chorych.


Ze względu na pandemie koronowirusa, tegoroczna Kolęda – Wizyta Duszpasterska zostaje zawieszona na czas nieokreślony (da Bóg, że już za rok...., bądźmy dobrej myśli!).

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili do pięknego wystroju naszych świątyń w czasie tegorocznego Bożego Narodzenia. Niech Nowonarodzony obdarowuje łaską nadziei i mocą miłości!


Transmisja parafialnej Mszy św. (niedzielnej i swiątecznej) - 11:00 (na Facebooku i YouTube)

Sprzątanie kościoła

2 I 2021

1. Marta Niziołek

2. Helena Gajda

3. Małgorzata Janik

4. Zofia Bukowska

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

Mucharz 111

34-106

Mucharz

parafiamucharz@op.pl