Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Adwentu 18.12.2022

Kiermasz świąteczny w Mucharzu (przy kościele) zorganizowany przez DPS z Wadowic prowadzony przez siostry Nazaretanki.

Będzie można nabyć stroiki i ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez niepełnosprawne podopieczne, w ramach terapii zajęciowej. Z kolei w Jaszczurowej będzie można nabyć ozdoby i stroiki wykonane przez uczniów tamtejszej Szkoły Podstawowej.

Uroczyste przekazanie Światełka Pokoju na stół wigilijny przez naszych harcerzy: w Jaszczurowej na Mszy o 8:30, w Mucharzu na Mszy o 9:30.

Świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” w cenie 9 zł do nabycia w zakrystii.

W wystawionych koszach Miłosierdzia, można składać produkty spożywcze na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących (do środy włącznie).

Roraty : od poniedziałku do piątku o 18:00, w sobotę o 7:00.

Środa –

15:00 - Jasełka dzieci Przedszkola Sióstr Pasjonistek w Mucharzu, dla rodzin i sympatyków. (w kościele)

Spowiedź przedświąteczna w Jaszczurowej: 15:30 – 16:45 w Mucharzu 18:00 – 20:00

Piątek – spowiedź przedświąteczna chorych.

Sobota – Wigilia Narodzenia Pańskiego.

Ostatnie Roraty. Mszy wieczornej nie będzie.
Starajmy się zachować chrześcijański charakter wieczoru wigilijnego: dzielenie się opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie bożonarodzeniowej Ewangelii Łk 2, 1-20, śpiewanie kolęd.

22:00 – Pasterka w Jaszczurowej.

Niedziela (25.12) – Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

0:00 – Pasterka.

Parafialny Klub Honorowych Dawców Krwi w Mucharzu został uhonorowany Laurem Babiogórskim (wyróżnienie Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich) za długoletnią owocną działalność - 462 litry oddanej krwi. Wielka radość i zaproszenie do regularnego oddawania krwi (najbliższe w marcu 2023 r.).