Ogłoszenia parafialne - 6 Niedziela Wielkanocna - 05.05.2024

Kongres Eucharystyczny Archidiecezji Krakowskiej „Jestem z Wami” (Mt 28, 20), zaprasza nas do ponownego odkrycia tajemnicy realnej obecności Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszach św. krótkie adoracje Najświętszego Sakramentu.

I Niedziela miesiąca - zmiany tajemnic różańca.

15:00 – Msza św. i Majówka przy figurze NMP w Skawcach w intencji społeczności skawieckiej.

16:00 – majowe spotkanie I kręgu Domowego Kościoła.

16:00 – różaniec parafialny

16:30 – nabożeństwo majowe, 17:00 – Msza św.

Poniedziałek – Święto świętych Apostołów, Filipa i Jakuba.

Środa (08.05) - Uroczystość św. Stanisława BM, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.

9:00 - święcenia diakonatu w katedrze na Wawelu. Wśród przyjmujących święcenie, nasz parafianin kl. Marcin Skowron, którego polecamy gorącej modlitwie.

18:45 – I próba dzieci przed I Komunią Św.

Piątek - młodzież z klas VIII i VII zapraszamy na nabożeństwo majowe – godz. 17:30 Mszę św. i adorację Najświętszego Sakramentu. 19:30 – Spotkanie Kręgu biblijnego. Zachęcamy do spotkań przy Piśmie Świętym.

Sobota -

8:30 - Nabożeństwo dla dzieci przed I spowiedzią, potem spowiedź dzieci, po spowiedzi II próba przed uroczystością I Komunii.

Niedziela (12.05) – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dzień I Komunii Dzieci w Parafii Mucharskiej 11:00 – Msza św. I Komunii.

W Krakowie uroczysta procesja z Wawelu na Skałkę ku czci św. Stanisława BM.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE:

TYDZIEŃ (Pn – Sb) – 17:30