Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela Zwykła 07.02.2021

Druga Niedziela 40 – godzinnego nabożeństwa eucharystycznego poprzedzającego Wielki Post.

w Jaszczurowej - od zakończenia Mszy niedzielnej do 12:00.

w Mucharzu – od zakończenia Sumy do 17:00. 14:00-15:00 adoracja prowadzona przez POAK.

Zmiany tajemnic różańca: w Jaszczurowej po Mszy św. o 8:30.
w Mucharzu dla Róż Młodych i Domowego Kościoła po Sumie, dla Róż skawieckich i mucharskich - na Różańcu kończącym adorację o 16:30.

Słodki Kiermasz zorganizowany przez Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy w Tarnawie Górnej (OREW). Środki zebrane przeznaczone będą na rozbudowę tak potrzebnego ośrodka.

Dziękujemy Bogu za dar nowego biskupa pomocniczego naszej archidiecezji ks. Roberta Chrząszcza, który wczoraj (w sobotę 06. 02.) został konsekrowany w sanktuarium św. Jana Pawła w Krakowie.

Środa – wspomnienie św. Scholastyki

Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych w Jaszczurowej.

17:30 – spowiedź. 18:00 – Msza św.

Czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego.

Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych w Mucharzu

17:30 – spowiedź. 18:00 – Msza św.

Sobota –

15:00 – lutowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (14.02.) – Trzecia Niedziela 40 – godzinnego nabożeństwa eucharystycznego.

Zbiórka do puszek (przed kościołem i kaplicą) na rzecz rodzin w Syrii w ramach akcji patronackiej

„Rodzina rodzinie – Polskie rodziny rodzinom na Bliskim Wschodzie (projekt caritas Polska)”. Po raz trzeci zbiórkę przeprowadzą członkowie POAK.

Transmisja parafialnej Mszy św. niedzielnej - 11:00 (na Facebooku i YouTube)

13.02.2021

1. Urszula Łopata