Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela Zwykła 05.02.2023

Pierwsza niedziela 40 – godzinnego nabożeństwa eucharystycznego.

Adoracja Najświętszego Sakramentu: w Jaszczurowej - od zakończenia Mszy św., o 8:30 do 12:00
w Mucharzu – od 12:00 do 17:00. Pan Jezus obecny w Najświętszym Sakramencie czeka i zaprasza!

Zmiana Tajemnic Różańca: W Jaszczurowej po Mszy św., Mucharzu po Sumie (Domowy Kościół)

16:30 – na parafialnym nabożeństwie różańcowym, pozostałe Róże.

Poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy.

Środa –

18:00 – Msza św. nowenny śród przed uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP na wadowickim Karmelu, na którą została zaproszona nasza Parafia.

(Mszy św. w Jaszczurowej o 18:00, nie będzie).

Piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

Sobota - wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy dzień Chorego.

8:00 – Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych i bł. lourdskim - w Mucharzu.

10:00 - Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych i bł. lourdskim - w Jaszczurowej.

(20 min przed Mszami możliwość spowiedzi).

Niedziela (12.02) - druga niedziela 40 – godzinnego nabożeństwa eucharystycznego.

Bardzo dziękujemy za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowych w kościele i kaplicy: paniom Sylwii, Lucynie, Monice, Broni, panom: Szczepanowi i Dawidowi.

Rozpoczął się drugi tydzień ferii zimowych. Wszystkim z nich korzystających - życzymy opieki Bożej!!!

11.02.2023

1. Wodniak Maria