Ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela Zwykła - 04.02.2024

I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańca.

II niedziela 40 godzinnego Nabożeństwa Eucharystycznego, przygotowującego wiernych do dobrego przeżycia Wielkiego Postu. W Jaszczurowej adoracja: od zakończenia Mszy św. o 8:30 do 12:00. W Mucharzu od 12:00 do 17:00. Serdecznie zapraszamy do trwania na modlitwie przed Jezusem Eucharystycznym. 16:30 – Różaniec parafialny.

Poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

Wtorek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

Środa – 8:45 po Mszy św. wieczornej spotkanie POAK

Sobota – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

17:00 – lutowe spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (11.02) – III niedziela 40 godzinnego nabożeństwa eucharystycznego.

Wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msze z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych: 8:30 - w Jaszczurowej, 11:00 - w Mucharzu.

Akcja Katolicka (POAK) zaprasza na coroczny wyjazd do Kopalni Soli w Wieliczce 18 lutego br. Zapisy do przyszłej niedzieli (11.02).

PAPIESKA INTENCJA APOSTOLSTWA MODLITWY - LUTY 2024 R.                                            Za nieuleczalnie chorych - Módlmy się, aby osoby nieuleczalnie chore oraz ich rodziny zawsze miały niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno medyczne, jak i ludzkie.

Wspólnota Galilea zaprasza na kurs małżeński.

Zapraszamy małżonków, którzy chcą odświeżyć swoją miłość, pogłębić relację, spotkać się w miłej atmosferze i porozmawiać o ważnych dla małżeństwa sprawach na cykl randek we dwoje. Siedem spotkań, siedem poniedziałkowych wieczorów- pierwszy już 12 lutego. Przyjdź, zobacz, podaruj bliskiej osobie niezwykły prezent! Szczegóły na plakacie i stronie internetowej a zapisy i więcej                   informacji pod podanymi nr tel. 505 131 705    505 131 697

Miejsce - Villa Róż Zakrzów

Kontakt- zapisy i informacje pod podanymi nr tel. 505 131 705    505 131 697