Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela Wielkiego Postu 03.04.2022

Rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii, które głosi ks. Paweł Kukioła pracujący w Czechach (wcześniej w Mołdawii). Dzisiaj nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św. i na Gorzkich Żalach.

Nauki rekolekcyjne ogólne w tygodniu; poniedziałek, wtorek, środa - na Mszach o 7:00 i 18:00 w Mucharzu, i o 17:00 w Jaszczurowej.

Dzieci i młodzież (I-VI) - pn. 16:00 (Mucharz), wt. 16:00 (Jaszczurowa). Klasy VIII i VII (i starsi) – pn. 19:00 (Mucharz). Wtorek o 19:00 - rekolekcyjna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Pełny program rekolekcji podany jest w intrenecie i w gablotach. Przyjdź Duchu Święty !!!

I Niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańca:

dla Róż „Domowego Kościoła” i „Młodych” po Mszy o 11:00, dla pozostałych Róż o 15:30 (na parafialnym nabożeństwie różańcowym) w Jaszczurowej po Mszy niedzielnej.

Środa – dzień spowiedzi rekolekcyjnej dla wszystkich:

w Jaszczurowej 15:30 – 17:00, w Mucharzu 16:30 – 18:00.

I Czwartek –

18:00 – Msza Święta z udziałem kandydatów do bierzmowania. Po mszy spotkanie kandydatów (adoracja + spotkanie na salce)

Z piątku na sobotę (8 na 9 kwietnia) ruszają kolejne Ekstremalne Drogi Krzyżowe.

Sobota –

16:00 – kwietniowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej (10.04) – poświęcenie palm na wszystkich Mszach św.

O godz. 11:00 – uroczysta procesja. Piękne palmy będzie można zakupić na kiermaszu przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Mucharza.

18:00 –Droga Krzyżowa Drogami Parafii Mucharskiej (kościół, droga gminna, dawna droga krajowa, droga cmentarna, kościół).

Baranki Caritas do nabycia w zakrystii (cena 7 zł.).

Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom z ostatniej Czerwonej Niedzieli – było ich 18. Bóg zapłać!!!