Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela Wielkanocna 07.05.2023

Pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Różańca. W Jaszczurowej po Mszy św. o 8:30, w Mucharzu po Mszy o 11:00 (Domowy Kościół) i 16:00 na parafialnym nabożeństwie różańcowym.

16:30 – nabożeństwo Majowe.

Poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.

Imieniny kard. Stanisława Dziwisza.

Czwartek –

18:00 – próba dzieci pierwszokomunijnych.

Sobota – wspomnienie NMP z Fatimy.

9:00 – spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin.

Niedziela (14.05) – w Krakowie…… procesja św. Stanisława z Wawelu na Skałkę.
w Mucharzu…..

I Komunia.

11:00 – Msza św. Pierwszokomunijna klas III ze SP z Mucharza i Jaszczurowej.

W bieżącym tygodniu o sprzątanie kościoła i skoszenie trawnika przykościelnego, prosimy rodziców dzieci przystępujących do I Komunii.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE: TYDZIEŃ (Pn – Sb) – 17:30 NIEDZIELA – 16:30

Zbiórka do puszek na rzecz chorego Szymonka wyniosła 6150 zł. W imieniu rodziców i własnym serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Mucharska pielgrzymka do Medjugorje 6 – 14.08. Koszt 430 Euro (100 wpłata przy wpisowym) (jeszcze dwa miejsca). Drugi termin 25. 08. – 02.09. większa liczba miejsc.