Ogłoszenia parafialne - 34 Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 26.11.2023

Święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. Ostatnia niedziela roku kościelnego.
Po Mszy o 11:00 – wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania i akt oddania NSPJ.

Poniedziałek – kancelaria parafialna zamknięta.

Czwartek – święto św. Andrzeja, apostoła. Imieniny naszego Ks. Wikariusza, którego polecamy
modlitewnej życzliwości parafian.

I Piątek – od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.
17:00 - 18:00 spowiedź w Mucharzu i Jaszczurowej. 18:00 – Msze św.
Po Mszy św. wieczornej w Mucharzu - adoracja Najświętszego Sakramentu - Domowego Kościoła.

I Sobota - 7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.
8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.
15:00 – Msza św. Zakonu Rycerzy Kolumba z przyjęciem nowych członków.
17:00 – Różaniec I Sobotni Dzieci. Dzieci szkolne gorąco zachęcamy do zapisywania się .do powstającej Dziecięcej Róży Różańcowej.

Niedziela (03.12) – I Niedziela Adwentu.
XL Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu „ i ty możesz zostać św. Mikołajem”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących oddać krew – na Plebanie w godzinach od 8:00 do 12:00.
Każdy dawca ma: darmowe badania- miły upominek (paczkę)- zwolnienie z pracy na 1 dzień.
Warunki do spełnienia to:- od 18 roku do 65 roku życie (wymagany jest dowód tożsamości)- nie być
po spożyciu alkoholu- nieprzebyta żółtaczka - być po lekkim posiłku.

Nasz POAK pilotuje zbiórkę rzeczową na rzecz bezdomnych podopiecznych S. Albertynek. Siostry
proszą wyłącznie o koce śpiwory i plecaki. Zbiórka potrwa do 03.12, w/w rzeczy można składać na
plebani lub w zakrystiach naszych świątyń.

Siostra Krystyna zaprasza na Czuwanie Rodziny Krwi Chrystusa na Jasnej Górze 9/10 grudnia br.
Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Program czuwania w gablocie.

Zbiórka do puszek na majowych pogorzelców z Kozińca, wyniosła 8 297 zł. Serdecznie dziękujemy !