Ogłoszenia parafialne 34 Niedziela Zwykła Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2022

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto Patronalne Akcji Katolickiej.

Odpust w Jaszczurowej (8:30) - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.

Zbiórka do puszek dla Oliwierka Komana z Wadowic chorującego na SMA (o 16:00 koncert i kiermasz charytatywny).

11:00 - Msza św. z udziałem dzieci komunijnych klas III i ich rodziców, oraz rozdanie nagród dla dzieci pilnie uczęszczających na Różaniec parafialny.

16:30 – Parafialna Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Poniedziałek – wspomnienie Ofiarowania NMP.

Wtorek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy (patronki muzyki kościelnej).

19:00 – Domek Zmartwychwstania w Mucharzu.

Czwartek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy.

Piątek (25.11) – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

Medjugorie w Mucharzu

17:00 – Różaniec

18:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Sobota –

16:00 – listopadowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (27.11) – I Niedziela Adwentu.

Za dwa tygodnie: 4.12 kolejna Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu.

26.11.2022

1. Monika Woźnicka