Ogłoszenia parafialne - 33 Niedziela Zwykła - 19.11.2023

VII Światowy Dzień Ubogich.

Zbiórka do puszek (przed kościołem w Mucharzu) na majowych pogorzelców z Kozińca, mamy z 3 dzieci!

Odpust ku czci św. Rafała Kalinowskiego, patrona kaplicy w Jaszczurowej.

8:30 – Msza św. w Jaszczurowej, którą odprawi i kazanie wygłosi Ks. Prałat Jan Marcisz w ramach Jubileuszu 50 – lecia kapłaństwa.

14:00 – listopadowe spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.

16:30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.

Wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP.

Środa – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej. Piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzej Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy.

Sobota (25.11) –

Medjugorie w Mucharzu

17:00 – Różaniec

18:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Niedziela (26.11) – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku kościelnego.

W sobotę 18.11, nasi ministranci w dekanalnych eliminacjach Ministranckich Mistrzostw Polski w Piłce Halowej, w kategorii wiekowej młodszy lektor, zajęli I miejsce. Serdecznie im gratulujemy i życzymy im powodzenia w rozgrywkach rejonowych.

Dzieci szkolne gorąco zachęcamy do zapisywania się .do powstającej Dziecięcej Róży Różańcowej (w zakrystii).

Nasz POAK pilotuje zbiórkę rzeczową na rzecz bezdomnych podopiecznych S. Albertynek. Siostry proszą wyłącznie o koce śpiwory i plecaki. Zbiórka potrwa do 03.12, w/w rzeczy można składać na plebani lub w zakrystiach naszych świątyń.

Kolejna Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu 03.12. br.

25.11.2023

1. Janina Rolka