Ogłoszenia parafialne 32 Niedziela Zwykła 07.11.2021

I Niedziela miesiąca –

Zmiana tajemnic różańca: Róża Domowego Kościoła – po Sumie, Róże skawieckie i mucharskie na parafialnym nabożeństwie różańcowym - o 16:30 ( w Jaszczurowej po Mszy o 8:30).

Poniedziałek – Kancelaria Parafialna zamknięta.

Wtorek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Środa – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Czwartek (11.11) – Narodowe Święto Niepodległości. Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.

Obchody Święta Niepodległości w Mucharzu:

16:30 – uroczystość przy Obelisku Niepodległości.

17:00 – Msza św. w intencji Ojczyzny (po Mszy krótka prezentacja o minionych mieszkańcach gm. Mucharz).

Piątek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

Sobota – wspomnienie świętych Benadykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

Niedziela (14.11) – V Światowy Dzień Ubogich.

W ramach tego dnia przeprowadzimy zbiórkę do puszek (przed kościołem i kaplicą) na rzecz rodzin w Syrii w ramach akcji patronackiej „Rodzina Rodzinie – Polskie rodziny rodzinom na Bliskim Wschodzie (projekt Caritas Polska)”. Po raz dwunasty zbiórkę przeprowadzą członkowie POAK.

Serdecznie dziękujemy członkom Rady Parafialnej i POAK, które kwestowały na naszym cmentarzu parafialnym i wszystkim osobom które złożyły datki na wywóz śmieci (1 kontener – 900.00 zł). Bóg zapłać!!!

Pół godziny przed Mszami wieczornymi (w dni powszednie) adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w intencji rozpoczętego Synodu Powszechnego.

13.11.2021

1. Maria Miś