Ogłoszenia Parafialne - 31 Niedziela Zwykła - 05.11.2023

I Niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańca.
16:30 – Różaniec parafialny. 17:00 – Msza św.

Czwartek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Sobota (11.11) – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Narodowe Święto Niepodległości.
Gminne obchody Święta Niepodległości:
17:30 – składanie zniczy przy obelisku Niepodległości.
18:00 – Msza św. w intencji Ojczyny.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w patriotycznych uroczystościach.

Serdeczne podziękowania dla osób kwestujących na Cmentarzu Parafialnym, (rada parafialna, POAK), wszystkim ofiarodawcom, naszemu grabarzowi Marianowi i jego ekipie, państwu Koniecznym za udostepnienie prądu, służbie liturgicznej, organiście Szymonowi, Strażakom, licznym uczestnikom procesji różańcowej w Dzień Zaduszny. Bóg zapłać!!!!

Intencja Apostolstwa Modlitwy Listopad 2023
Za Papieża - Módlmy się za Papieża, aby pełniąc swoją misję z pomocą Ducha Świętego, nadal towarzyszył w wierze powierzonej mu trzodzie.