Ogłoszenia parafialne 30 Niedziela Zwykła 23.10.2022

Rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego.

Kazania dzisiaj głosi znany nam ks. dr Stanisław Murawski duszpasterzujący na Ukrainie (Odessa -Krasnowiłka) i budujący kościół pod wezwaniem św. o. Pio. Zbiórka do puszek będzie przeznaczona na ten cel i pomoc dla parafian będących w ciągłym wojennym zagrożeniu.

Ks. Prałat Jan zaprasza wszystkich uczestników tegorocznych „Dróżek” na Mszę św o g.17:00, a później na spotkanie przy „kawie czy herbatce” (na plebanii).

Poniedziałek – Dzień patrona Szkoły podstawowej w Mucharzu – św. Jana Pawła II.

8:15 – Msza św. w intencji społeczności Szkoły św. Jana Pawła II.

Wtorek - Medjugorie w Mucharzu

18:00 – Różaniec

19:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

20:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Środa –

po Mszy wieczornej - spotkanie POAK na plebanii.

Piątek – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

10:00 – spotkanie czcicieli Najświętszej Krwi Chrystusa z siostrą Krystyną Kłusak (na plebanii),

Niedziela (30.10) – Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego.

16:00 – październikowe spotkanie I kręgu Domowego Kościoła.

Zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wyniosła 3680.00 zł. Składka inwestycyjna na fotowoltaike wyniosła 5300.00zł. Bóg zapłać!!!

Wielkie podziękowania dla Członków POAK za sobotnie uprzątnięcie liści i gałęzi z trawnika przy Kościele. Bóg zapłać!!!

Wypominki tradycyjnie, będą zbierane w dniu Wszystkich Świętych - na plebanii. W niedziele, wypominki można zostawiać w zakrystii.

Zbliża się Uroczystości Wszystkich Świętych. Porządkując groby na cmentarzu, prosimy o wyrzucanie odpadów do kontenerów. Będą ustawione także „tojtoje”.

Porządek nabożeństw różańcowych w październiku.
w Mucharzu: w tygodniu (od pn. do sob.) – 17:30 w Niedziele – 16:30
w Jaszczurowej - 17:30.