Ogłoszenia parafialne - 3 Niedziela Zwykła - 21.01.2024

Niedziela Słowa Bożego. Prośmy Ducha Świętego, aby Biblia była pierwszą księgą naszego życia.

14:00 - styczniowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła.
16:30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia. 17:00 – Msza św.

Środa – wspomnienie świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

Wadowicki Karmel zaprasza naszą parafię na Nowennę Śród przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP na godz. 18:00.

Czwartek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan (18-25 stycznia).

Medjugorie w Mucharzu

17:00 – Różaniec

18:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Piątek - wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

19:30 - Spotkanie kręgu biblijnego na plebani.

Niedziela (28.01) – rozpoczęcie 40 godzinnego nabożeństwa eucharystycznego, przygotowującego wiernych do dobrego przeżycia Wielkiego Postu.

Na Mszy św. o godz. 11:00 rozdanie nagród dla dzieci chodzących na franciszkowe Roraty.

Zakończyliśmy Kolędę – Odwiedziny Duszpasterskie. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłanów wspólną modlitwę, rozmowy, ofiary. Niech Chrystus błogosławi wszystkich parafianom i wszystkie domostwa zachowa w pokoju i jedności.

Aneks kolędowy:

Poniedziałek 22.01 od godz. 15:00 Brańkówka.

Sprzątanie kościoła 27.01.2024

1. Błachut Janina