Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Adwentu 11.12.2021

Różowy kolor szat liturgicznych, 3 Niedzieli Adwentu znamionuje radość: Pan jest blisko!
16:30 – Koronka do Krwi Chrystusa.

Poniedziałek (13.12) – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy. 40 rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Wtorek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

III Piątek (17.12) – rozpoczyna się druga część Adwentu, ukierunkowana na bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Bożego Narodzenia.

Popołudnie z Jezusem Miłosiernym

15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

Sobota - 16:00 – grudniowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu wspólnoty Galilea

Niedziela (19.12) – Harcerze przekażą Betlejemskie Światło Pokoju:

w kaplicy w Jaszczurowej na Mszy o 8:30, w kościele w Mucharzu na Mszy o 9:30. „Światełko” będzie można sobie odpalać na stół wigilijny, w czasie mszy w tygodniu poprzedzającym święta.

Roraty w Mucharzu: od poniedziałku do piątku - 18:00, w soboty – 7:00.

22.12 (środa) Adwentowa spowiedź przed Bożym Narodzeniem: dla chorych (którzy nie skorzystali z odwiedzin kapłańskich w I sobotę grudnia) – od g. 8:00 dla wiernych ( w kaplicy i kościele) 16:00 – 18:30.

Świece Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom - w cenie od 7zł. ( do nabycia w zakrystii). Kalendarze parafialne na 2022 r. w cenie 5 zł., ( do nabycia w zakrystii).

Serdeczne podziękowania dla osób, które oddały krew w ramach XXXIV Parafialnej Niedzieli Krwiodawstwa w Mucharzu, było ich - 17. Wielkie podziękowania także dla osób, które chciały a nie mogły oddać krwi i dla wszystkich pomagających przeprowadzić tę akcję.

18.12.2021

1. Halina Madej