Ogłoszenia parafialne 29 Niedziela Zwykła 16.10.2022

Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

44 rocznica wyboru papieża Jana Pawła II.

XXII Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”( żywy pomnik Jana Pawła II).

16:00 – Koronka do Krwi Chrystusa, 16:30 – Nabożeństwo różańcowe, 17:00 – Msza św.

Poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

17:30 – różaniec prowadzany przez uczniów klas VII i VIII.

Wtorek – święto św. Łukasza, ewangelisty..

Czwartek – Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.

III Piątek – Piątek – Popołudnie z Jezusem Miłosiernym

15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

Sobota – Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona województwa małopolskiego.

Niedziela (23.10) – rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.

Kazania wygłosi znany nam ks.dr Stanisław Murawski duszpasterzujący na Ukrainie (Odessa -Krasnowiłka) i budujący kościół pod wezwaniem św. o. Pio. Zbiórka do puszek będzie przeznaczona na ten cel i pomoc dla parafian będących w ciągłym wojennym zagrożeniu.

Ks. Prałat Jan zaprasza wszystkich uczestników tegorocznych „Drózek” (3 edycje) na Mszę św. o g. 17:00, a później na spotkanie przy „kawie czy herbatce”.

W najnowszym „Gościu Niedzielnym” kolejna płytka CD z Biblią (księgi historyczne ST).

Zbliża się Uroczystości Wszystkich Świętych. Porządkując groby na cmentarzu, prosimy o wyrzucanie odpadów do kontenerów. Krzyż cmentarny nie jest miejscem absolutnie właściwym na wysypisko śmieci. Prosimy usilnie o zwracanie uwagi osobom o tym nie pamietającym!!!

Porządek nabożeństw różańcowych w październiku.
w Mucharzu: w tygodniu (od pn. do sob.) – 17:30 w Niedziele – 16:30
w Jaszczurowej - 17:30.