Ogłoszenia parafialne 28 Niedziela Zwykła 10.10.2021

W Rzymie inauguracja Synodu Biskupów „Dla Kościoła synodalnego: komunia, uczestnictwo i misja”.

XXI Dzień Papieski.
Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającą stypendiami uzdolnioną młodzież - „żywy pomnik” św. Jana Pawła II.

16:00 – Koronka do Krwi Chrystusa.

16:30 – Różaniec.

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana XXIII.

Wtorek – wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera.

Środa – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

Czwartek (14.10.) – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacogue, dziewicy.

Święto Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela. Wszystkich nauczycieli naszej parafii, dziękując za ich prace, powierzamy opiece Bożej.

Piątek (15.10.) – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła. Dzień Dziecka Utraconego.

Jest to dzień, kiedy otaczamy modlitwą rodziców, którzy utracili swoje dziecko przed jego narodzinami.

Popołudnie z Jezusem Miłosiernym

15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

Sobota (16.10) – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

43 rocznica wyboru na papieża św. Jana Pawła II.

19:00 (po mszy wieczornej) – adoracja Najświętszego Sakramentu wspólnoty Galilea.

Niedziela (17.10) – Inauguracja Synodu Biskupów na szczeblu diecezjalnym (lokalnym).

Zbiórka do puszek (przed kościołem i kaplicą) na rzecz rodzin w Syrii w ramach akcji patronackiej „Rodzina Rodzinie – Polskie rodziny rodzinom na Bliskim Wschodzie (projekt Caritas Polska)”. Po raz 11 zbiórkę przeprowadzą członkowie POAK.

Uroczystości ku czci św. Kaspra del Buffalo w sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie:

14:30 – Dróżki Krwi Chrystusa.

16:00 – Msza św.

Zapisy chcących wyjechać na w/w uroczystość do środy włącznie. Przy małej liczbie zgłoszonych chętnych, będzie możliwy wyjazd z grupą czcicieli Krwi Chrystusa z Makowa Podhalańskiego.

w Mucharzu:

od poniedziałku od soboty – godz.17:30