Ogłoszenia parafialne 28 Niedziela Zwykła 09.10.2022

II Niedziela miesiąca:

16:00 – Koronka do Krwi Chrystusa, 16:30 – Nabożeństwo różańcowe, 17:00 – Msza św.

Wtorek – wspomnienie św. Jana XXIII, papieża.

Środa – wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera.

Czwartek (13.10) – wspomnienie bł. Honorata Kośmińskiego, prezbitera. Dzień fatimski.

Piątek – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy. Dzień Edukacji Narodowej.

Wyraźmy naszą wdzięczności wobec nauczycieli, wychowawców i katechetów za trud ich pracy i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia. W czasie  nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się za wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz pracowników oświaty.

Sobota – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

16:00 – październikowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (16.10) – XXII Dzień Papieski. Zbiórka do puszek pieniędzy na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”( żywy pomnik Jana Pawła II).

Porządek nabożeństw różańcowych w październiku.
w Mucharzu: w tygodniu (od pn. do sob.) – 17:30 w Niedziele – 16:30
w Jaszczurowej - 17:30.

W dniach od 14 do 16 października w bazylice Bożego Ciała na krakowskim Kazimierzu odbędzie się peregrynacja obrazu Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Trwa Jubileuszowa Nowenna Gietrzwałdzka 2018-2027, która ma nas przygotować do przeżywania 150. rocznicy objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie i przybliżyć uniwersalne i aktualne przesłanie Maryi skierowane z Warmii do wszystkich Polaków.

Światowe Dni Młodzieży – Lizbona 2022:

Parafia św. Piotra w Wadowicach zaprasza ludzi młodych na „Spotkanie Lizbońskie”. Spotkania te będą odbywały się co miesiąc. Najbliższe zaplanowane jest na piątek 14 października o godzinie 19:00 w salce Domu Parafialnego.