Ogłoszenia parafialne 27 Niedziela Zwykła 03.10.2021

Odpust wewnętrzny w Parafii Mucharskiej ku czci NMP Różańcowej.

11:00 – suma odpustowa z procesją różańcową do 5 ołtarzy. Zmiana tajemnic różańca w czasie procesji.

15:00 – spotkanie zelatorów i zelatorek Żywego Różańca na plebani (bądź ich zastępców). Serdecznie zapraszamy.

Z racji procesji różańcowej nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 16:30

w Mucharzu:

od poniedziałku od soboty – godz.17:30

niedziela – 16:30

w Jaszczurowej: godz. 17:30

Poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

Wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

Środa –

17:30 – nabożeństwo różańcowe z poświęceniem i rozdaniem różańców dzieciom z klas III w kościele w Mucharzu - dla uczniów Szkoły w Mucharzu, w kaplicy w Jaszczurowej - dla uczniów Szkoły w Jaszczurowej.

I Czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej.

17:00 – spowiedź kandydatów do bierzmowania – uczniów klas VIII.

17:30 – Różaniec

18:00 – Msza św.

Sobota - wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

17:00 – październikowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (10.10) – XXI Dzień Papieski.

Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierająca stypendiami uzdolnioną młodzież - „żywy pomnik” św. Jana Pawła II. (comiesięczna zbiórka na Syrię „Rodzina – Rodzinie” - przesunięta na niedziele 17.10.)

Zachęcamy do skorzystania z oferty wadowickiego Kina Centrum (MCK) i zobaczenia 2 ciekawych filmów „Wyszyński – Zemsta czy przebaczenie”(premiera 25.09) i „Fatima”(premiera 02.10).

02.10.2021

1.