Ogłoszenia parafialne 26 Niedziela Zwykła 26.09.2021

I Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież (ogłoszony przez Abp Marka Jędraszewskiego)

Zachęcamy do objęcia swoją modlitwą młodych naszej parafii i Archidiecezji oraz pracujących z nimi duszpasterzy. Składka dzisiejsza przeznaczona będzie na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie.

Poniedziałek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

Wtorek – wspomnienie św. Wacława, męczennika.

Środa – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała..

Czwartek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła..

I Piątek (01.10) – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

Rozpoczęcie nabożeństw różańcowych.

Różaniec - modlitwa o którą prosi Maryja, prawie we wszystkich objawieniach. W czasie ostaniej beatyfikacji bł. kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej, padło określenie, że jesteśmy narodem maryjnym. Opasujmy więc nasze serca różańcem i módlmy się wytrwale w intencjach: Ojca św., Koscioła, dzieci i młodzieży, za misje, chorych, o pokój na swiecie, pokonanie koronowirusa, nawrócenie.

od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.

17:00 -17:30 spowiedź w Jaszczurowej 17:00 - 18:00 spowiedź w Mucharzu,

17:30 – Różaniec, 18:00 – Msza św.

Po Mszy św. wieczornej w Mucharzu - adoracja Najświętszego Sakramentu, Domowego Kościoła.

I Sobota – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

16:00 – październikowe spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (03.10.) – Odpust węwnetrzny w Parafii Mucharskiej ku czci NMP Różańcowej.

11:00 – suma odpustowa z procesją rózańcową do 5 ołtarzy.

15:00 – spotkanie zelatorów i zelatorek Żywego Różańca na plebani. Serecznie zapraszamy.

Porządek nabożeństw różańcowych w październiku

w Mucharzu: od poniedziałku od soboty – godz. 17:30

Niedziela – 16:30

w Jaszczurowej: godz. 17:30

Zachęcamy do skorzystania z oferty wadowickiego Kina Centrum (MCK) i zobaczenia 2 ciekawych filmów „Wyszyński – Zemsta czy przebaczenie”(premiera 25.09) i „Fatima”(premiera 02.10).

Zbiórka do puszek na rehabilitację cudownie ocalonego Karola wyniosła 12000 zł. Karol i jego rodzice są bardzo wdzięczni. Już za tydzień o 11:00, będzie odprawiona Msza św. o Boże bł. i opiekę NMP w intencji wszystkich, którzy modlitwą, czynem, dobrym słowem i ofiarą wspierali Karola i jego rodzinę przyczyniając się do jego cudownego ocalenia. Bóg zapłać!

02.10.2021

1. Teresa Gołba