Ogłoszenia parafialne 26 Niedziela Zwykła 25.09.2022

11:00 – Msza św. dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii i rodziców.

Medjugorie w Mucharzu (25.09)

18:00 – Różaniec

19:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

20:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

w Krakowie…..

VIII MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY (start z pl. Matejki g.12:00).

Wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

Środa – wspomnienie św. Wacława, męczennika.

Czwartek – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

Piątek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła..

I Sobota (01.10) – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

Rozpoczęcie nabożeństw różańcowych.

Porządek nabożeństw różańcowych w październiku.

w Mucharzu: w tygodniu (od pn. do sob.) – 17:30 w Niedziele – 16:30

w Jaszczurowej - 17:30.

Św. Pio: „Kochajcie Maryję i czyńcie wszystko, co możecie, aby Ją ludzie kochali. Odmawiajcie ku Jej czci różaniec. Czyńcie to zawsze (…). Przylgnijcie do różańca. Okazujcie wdzięczność Maryi, bo to ona dała nam Jezusa. Modlitwa różańcowa jest syntezą naszej wiary, podporą naszej nadziei, żarem naszej miłości”.

Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa w Różańcu.

Niedziela (02.10) – Wewnętrzny Odpust Parafialny ku czci NMP Różańcowej.

W tym roku obchodzony jako dziękczynienie za beatyfikację założycielkę Żywego Różańca bł. Paulinę Jericot.

11:00 – Suma Odpustowa z procesją różańcową 5 ołtarzy (5 tajemnic). W czasie uroczystości zostaną wręczone medale św. Jana Pawła II za zasługi dla Archidiecezji Krakowskiej; dla długoletnich zelatorów. Na Sumę zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca.

Ks. Prałatowi i Sylwii Sulkowej, naszej pani kościelnej i pierwszej prezes POAK gratulujemy otrzymania medalu okolicznościowego za zasługi dla Akcji Katolickiej.
Serdeczne podziękowania dla POAK, uczestników: Dróżek, wyjścia na Babią Górę i pielgrzymki Żywego Różańca. Bóg zapłać!