Ogłoszenia parafialne 26 Niedziela Zwykła 01.10.2023

Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej.

Zmiana tajemnic różańca.

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

TYDZIEŃ (Pn – Sb) – 17:30

NIEDZIELA – 16:30

Zachęcamy do częstego uczęszczania na nabożeństwa październikowe. Dzieci będą uczestniczyły  w modlitwie w intencji o pokój na Ukrainie i we wszystkich odgarniętych wojnami miejscach na świecie. Otrzymają plansze na które będą przyklejały obrazki z wszystkimi tajemnicami różańca i 10 osobami, które Maryja prosiła o odmawiania Różańca. Oprócz pokoju, będziemy omadlać naszą Ojczyne i zwieńczenie Synodu w Kościele.

11:00 – Msza św. z udziałem dzieci klas III naszej parafii, które przygotowują się do I Komunii św. i którym wręczymy poświęcone różańce.

Poniedziałek – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.

Środa – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

I Czwartek – wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej.

Spotkanie młodzieży klas VII i VIII w ramach przygotowania do s. bierzmowania.

17:30 - Różaniec

18:00 – Msza św.

I Piątek -

od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.

17:30 – Różaniec.

17:00 -18:00 spowiedź w Jaszczurowej i w Mucharzu.

Po Mszy św. wieczornej w Mucharzu - adoracja Najświętszego Sakramentu - Domowego Kościoła.

I Sobota - wspomnienie NMP Różańcowej.

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

11:00 - wyjazd na Ogólnopolską Pierwszą Sobotę dla Dzieci w Sanktuarium Narodowym Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem

Zapraszamy do zapisywania się szczególnie dzieci klas IV, które pojadą na to wydarzenie w ramach pielgrzymki dziękczynnej za sakrament I Komunii św. Zapraszamy także ministrantów naszej parafii oraz dziewczynki ze Scholki parafialnej. Wyjazd autokarem spod kościoła o godz. 11:00. Planowany powrót na godz. 20:00 (koszt 50 zł.).

Niedziela (8.10) -  wewnętrzny odpust parafialny MB Różańcowej i procesja różańcową

11:00Msza św. odpustowa z procesją różańcową do 5  ołtarzy w intencji Ojczyzny.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników Parafialnego Pożegnania Lata i Wakacji oraz Diecezjalnej  Pielgrzymki Żywego Różańca do sanktuarium Bożego Miłosierdzia.