Ogłoszenia parafialne 25 Niedziela Zwykła 19.09.2021

III Niedziela miesiąca:
Zbiórka do puszek na rehabilitację dla naszego cudownie ocalonego Karola.

11:00 - Msza św. z udziałem dzieci klas III i ich rodziców. Po Mszy krótkie spotkanie.

16:00 – wrześniowe spotkanie II kręgu Domowego Koscioła.

16:30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

Wtorek – swięto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

Środa –

Po Mszy św. nowennowej – spotkanie POAK na plebani.

Czwartek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

Sobota (25.06) – XII Pielgrzymka Wspólnot Żywego Rózanca do Bożego Miłosierdzia – Krakowskich Łagiewnik. „Rózańcem powiążcie wasze serca” (Bł. Kard. Stefan Wyszyński).

10:00 – przywitanie

10:15 – konferencja i komunikaty

11:15 – Rózaniec

12:00 – Eucharystia pod przewodnictwem Abp. Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego.

8:00 – wyjazd naszego busa, spod kościoła w Mucharzu, 8:15 – wyjazd spod kaplicy w Jaszczurowej.
Prosimy o zapisywanie w dniu dzisiejszym (19.09 – w celu okreslenia wielkosci pojazdu).

Medjugorie w Mucharzu

17:00 – Różaniec

18:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

19:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim

Zbiórka do puszek na rzecz rodzin w Syrii w ramach akcji patronackiej „Rodzina Rodzinie” wynioisło 3900 zł. Bóg zapłać!

25.09.2021

1. Katarzyna Cholewka