Ogłoszenia parafialne 25 Niedziela Zwykła 18.09.2022

Wspomnienie św. Stanisława Kostki, zakonnika (Patrona polskiej młodzieży).

Dzień Środków Społecznego Przekazu. Składka na tacę na naszą fotofoltaikę, a do puszek przed kościołem na Duszpasterstwo Młodzieży.

16:30 – Parafialna Koronka do Bożego Miłosierdzia.

15:00 – wyjazd na Jubileuszowy Koncert w 25 rocznice reaktywacji Akcji Katolickiej w Filharmonii Krakowskiej.

Poniedziałek –

Kancelaria Parafialna nieczynna.

Wtorek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Środa – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

po Mszy św. wieczornej – spotkanie POAK na plebanii.

Piątek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

Sobota (24.09) – XIII Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach: Dziękczynienie za beatyfikację Pauliny Jaricot.

8:15 – wyjazd spod kościoła, 10:00 wprowadzenie, 10:15 Misterium o bł. Paulinie Jaricot, 11:00 Różanie, 12:00 – Eucharystia. Zapisy chętnych do czwartku.

Dróżki Pana Jezusa w Kalwarii Zebrzydowskiej z przewodnikiem ks. Prałatem Janem Marciszem.

Wyjazd autobusu: Mucharz – 7:30, Jaszczurowa – 7:45, Koziniec – 8:00, Świnna Poręba – 8:05,
Wadowice – 8:15, Msza św. w Kalwarii – 9:00, wyjście na Dróżki z pl. Rajskiego – 9:45. Zapisy do czwartku (w zakrystii, kancelarii). Serdecznie zapraszamy!

11:00 – zbiórka ministrantów i lektorów.

16:00 – wrześniowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (25.09) – 11:00 – Msza św. dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii i rodziców.

W Krakowie…

VIII MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY
START Z PLACU MATEJKI O GODZ. 12:00.

Medjugorie w Mucharzu (25.09)

18:00 – Różaniec

19:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

20:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.