Ogłoszenia parafialne - 24 Niedziela Zwykła - 17.09.2023

III Niedziela miesiąca.
Wspomnienie: św. Roberta Belarmina, biskupa i doktora Kościoła, Hildegardy dziewicy i doktora Kościoła, św. Zygmunta Szczęsnego, biskupa.
XXXI Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej.
9:00 – Droga Krzyżowa, 11:30 – Msza św. pod przewodnictwem ks. abp. Marka Jędraszewskiego.
u nas.....
14:00 – wrześniowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła.
16:30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski (szczególnie młodzieży).

Środa – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

Po wieczornej Mszy spotkanie POAK na plebanii.

Czwartek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

Sobota (23.09). – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.
Wyjście na Babią Górę Parafialne Mucharskie Pożegnanie Lata i Wakacji. W tym roku zdobywamy „Babią” od strony Markowych Szczawin. Wyjazd spod kościoła – 7:45, wspólny start z Markowych. 9:00. Prosimy o zapisywanie się.

Niedziela (24.09) – Dzień Modlitw za Młodzież. Zbiórka do puszek na cele duszpasterstwa
młodzieży.

Medjugorie w Mucharzu 25.09 (poniedziałek)
17:00 – Różaniec
18:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)
19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.