Ogłoszenia Parafialne - 23 Niedziela Zwykła - 10.09.2023

Ogłoszenia parafialne - 23 Niedziela Zwykła - 10.09.2023

Beatyfikacja rodziny Ulmów w Markowej.
Msza beatyfikacyjna rodziny Ulmów, godz. 10:00, TVP1. Mszy Świętej przewodniczyć będzie legat papieski kard. Marcello Semeraro, prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych. Na uroczystościach obecna będzie delegacja z Watykanu, a także przewodniczący episkopatów Europy oraz członkowie Konferencji Episkopatu Polski.
15:30 – Msza św. w Brankówce, przy Brańkowskiej Częstochowskiej Pani. Dawni obecni
Brańkowianie serdecznie zapraszają. 16:30 – Koronka do Krwi Chrystusa. 17:00 – Msza św.

Wtorek – Wspomnienie Najśw. Imienna Maryi.

Środa – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

Czwartekświęto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Piątek – wspomnienie NMP Bolesnej.

Popołudnie z Jezusem Miłosiernym 15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

19:30 - I powakacyjne spotkanie Kręgu Biblijnego (salka na plebanii).

Sobota – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana.
9:30 – 11:00 spotkanie scholki parafialnej. Serdecznie zapraszamy dziewczynki starsze i młodsze.
16:00 – wrześniowe spotkanie I kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (17.09) - XXXI Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii
Zebrzydowskiej. 9:00 – Droga Krzyżowa, 11:30 – Msza św. pod przewodnictwem ks. abp. Marka Jędraszewskiego.
U nas po Mszy św. w Jaszczurowej zbiórka ministrantów.
14:00 – wrześniowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom sobotnich Dróżek Kalwaryjskich (w intencji Ks. Prałata.

XXXIX Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu przyniosła b. dobry efekt: 27 osób, które
oddały krew i jeszcze kilka osób chcących to uczynić. Wszystkim b. serdecznie dziękujemy.

Dzieci zapraszamy do udziału we Mszy św. niedzielnej o godz. 11:00, na której śpiewa nasza scholka
parafialna. Dzieci klas III i IV, ale i młodsze zapraszamy do odbierania książeczek zachęcających do
regularnego uczęszczania na niedzielne Eucharystie i I Piątki miesiąca.

23.09.(sabota) – wyjście na Babią Górę Parafialne Mucharskie Pożegnanie Lata i Wakacji. Prosimy o
zapisywanie się.