Ogłoszenia parafialne 22 Niedziela Zwykła 28.08.2022

Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej nowego wikariusza ks. mgr Andrzeja Kubienca. Cieszymy się jego „pełnoletnością” kapłańską i „omadlamy” jego posługę duszpasterską w naszej parafii.

15:30 - coroczna Msza św. w Brankówce  przy wizerunku Brańkowskiej i Częstochowskiej Pani – w intencji dawnych i obecnych mieszkańców Brańkówki. Brańkowianie serdecznie zapraszają!!!

Poniedziałek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

I Czwartek – rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego.

8:00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Mucharzu (kościół).

9:00 - Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Jaszczurowej  (kaplica).

I Piątek –

od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.

17:00 - 18:00 spowiedź w Mucharzu i Jaszczurowej, 18:00 – Msze św.

Po Mszy św. wieczornej w Mucharzu - adoracja Najświętszego Sakramentu,  Domowego Kościoła.

I Sobota – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

9:30 – spotkanie Scholii parafialnej. Zapraszamy serdecznie dotychczasowe scholistki i wszystkie dziewczynki chcące wielbić śpiewem naszego Pana jeusa Chrystusa.

W bieżącym tygodniu wracamy do ustalonego  porządku otwarcia kancelarii i godzin sprawowania Mszy św, w Jaszczurowej.

Bardzo serdeczne podziękowania za sierpniową składkę (13 tys.zł) i ofiary indywidualne na fotowotaikę. Bóg zapłać!

Serdeczne  podziękowania za renowacje naszego krzyża misyjnego dla panów: Józefa Skudlarskiego i Wiesława Pająka.

11 września 2022 – XXX Jubileuszowa Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej.

17 września 2022 – wyjście na Babią Górę – Parafialne Pożegnanie Wakacji i Lata.

03.09.2022

1. Barbara Łach