Ogłoszenia parafialne 20 Niedziela Zwykła 27.08.2023

Wspominamy dzisiaj św. Monikę.

Poniedziałek – wspomnienie św. św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

Wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Czwartek – zakończenie okresu wakacyjnych zmian w parafialnym grafiku odprawiania Mszy i urzędowania kancelarii.

I Piątek -

od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.

Spowiedź pierwszopiątkowa i na rozpoczęcie nowego roku szkolnego:

16:30 -18:00 spowiedź w Mucharzu i Jaszczurowej 18:00 – Msza św. w Mucharzu i Jaszczurowej.

I Sobota -

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

9:30 – 11:00 pierwsze powakacyjne spotkanie scholki parafialnej. Zapraszamy wszystkie dziewczynki chcące śpiewać na chwałę Pana Jezusa.

Niedziela (03.09) - XXXIX Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących oddać krew - do domu parafialnego Stara Szkoła, przy kościele w godzinach od 8:00 do 12:00. Każdy dawca ma: darmowe badania- miły upominek (paczkę)- zwolnienie z pracy na 1 dzień. Warunki do spełnienia to:- od 18 roku do 65 roku życie (wymagany jest dowód tożsamości)- nie być po spożyciu alkoholu- nieprzebyta żółtaczka - być po lekkim posiłku. Krew jest potrzebna w każdym czasie, ale szczególnie w czasie wakacyjnym i powakacyjnym. Dar krwi jest najwspanialszym darem serca!

15:30 – coroczna Msza św. w Brankówce przy Brańkowskiej i Częstochowskiej Pani. Dawni i obecni Brańkowianie serdecznie zapraszają.

Zbiórka na rzecz Lenny Cholewa, na operację lewej nóżki i rehabilitację w USA, przyniosła kwotę 7235 zł. Lenka i jej rodzice serdecznie dziękują!!!

09.09. (sobota) – pielgrzymka Domowego Kościoła na Jasną Górę w 50 rocznice powstania wspólnoty krajowej.

10.09. (niedziela)- beatyfikacja rodziny Ulmów w Markowej.

17.09. (niedziela) – XXXI Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej.