Ogłoszenia parafialne 20 Niedziela Zwykła 20.08.2023

III Niedziela sierpnia.

Zbiórka i kiermasz na rzecz Lenny Cholewa, 8 letniej dziewczynki z Krzeszowa, która urodziła się z wrodzoną wadą podudzi i stóp. Dzięki operacjom w USA (11 operacji na prawej nóżce i 5 na lewej) Lena chodzi bez ortez i na własnych nóżkach. Rozpoczął się 3 etap leczenia, który wymaga operacji lewej nóżki w USA (450 tys. zł.). Mężni rodzice Lenki i ona sama, proszą naszą parafie o pomoc i są bardzo wdzięczni, za to co otrzymali od nas w ramach podobnej zbiórki, przed laty i co możemy ofiarować dzisiaj.

16:30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, 17:00 Msza św.

Poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża.

Wtorek – wspomnienie NMP Królowej.

Czwartek – święto św. Bartłomieja, apostoła.

Piątek –

14:00 – Msza św. pielgrzymów wyjeżdżających do Medjugorje. (po Eucharystii – wyjazd).
Osoby wyjeżdzające, prosimy o dopełnienie formalności do środy.

Sobota – Uroczystość NMP Częstochowskiej.

Msze św. : 7:00 – Mucharz, 8:00 – Jaszczurowa.

Niedziela (27.08) - Dzień Dziękczynienia za Świat Stworzony.

3.09 – Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu
3.09 – Msza św. przy Brańkowskiej Pani (15:30).