Ogłoszenia parafialne 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego 11.04.2021

Niedziela Miłosierdzia Bożego – uczczenie obrazu Jezusa Miłosiernego oraz zawierzenie świata Bożemu Miłosierdziu. Rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia.

Zbiórka do puszek (przed kościołem i kaplicą) na rzecz rodzin w Syrii w ramach akcji patronackiej „Rodzina Rodzinie – Polskie rodziny rodzinom na Bliskim Wschodzie” (projekt Caritas Polska). Po raz piąty zbiórkę przeprowadzą członkowie POAK.

13:00 – Msza św. pogrzebowa +Zofii Targosz.

15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i wystawienie Najświętszego Sakramentu (do 17:00).

16:30 – Koronka do Krwi Chrystusa (17:00 Msza św.)

Środa (14.04) - Święto Chrztu Polski (ustanowione przez Sejm RP).

W tym dniu należy pamiętać o modlitwie w intencji Ojczyzny oraz wywiesić flagę watykańską i państwową.

Piątek – Popołudnie z Jezusem Miłosiernym.

15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

Sobota –

16:00 – majowe spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.

19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Galileę.

Niedziela Biblijna (18.04) – Ewangelia Jezusa Chrystusa - Syna Bożego. Piąte Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

11:00 – Msza Święta z udziałem dzieci pierwszokomunijnych i po Mszy Świętej krótkie spotkanie z dziećmi i rodzicami

15:00 – Parafialne Czytanie Ewangelii św. Marka (w kościele).

25.04. - Odpust Parafialny ku czi św. Wojciecha BM.

13.06. - Dzień I Komunii Parafii św. Wojciecha w Mucharzu.

W związku z ciągłym zapotrzebowaniem krwi zachęcamy do udziału w akcjach honorowego krwiodawstwa. Ostatnia (32) Parafialna Niedziela Krwiodawstwa odbyła się 08.12. 2019r. Mamy nadzieję, że w czerwcu uda się nam zorganizować 33 „Czerwoną Niedzielę”.

Oprócz nowego Gościa Niedzielnego (jak zawsze b. ciekawego), do nabycia Gość Extra - poświęcony w całości św. Józefowi (9zł).

Wspólnota Galilea:

„Widząc jak dużym zainteresowaniem, radości z bycia razem , pięknymi przeżyciami, rodzącymi się przyjaźniami cieszy, się lutowa edycja kursu Alpha on-line, już 15 kwietnia ruszamy z nowym kursem Alpha, na który z całego serca zapraszamy. Bezpłatnie, nie wychodząc z domu przeżyjesz wyjątkowy czas”. Zapisy: Informacje 505 131 705.

Transmisje online, parafialnych Mszy św. niedzielnych i świątecznych o 11:00 (na Facebooku i YouTube).

17.04.2021

1.