Ogłoszenia parafialne 16 Niedziela Zwykła 18.07.2021

Wspomnienie Szymona z Lipnicy, prezbitera. Imieniny naszego organisty, wdzięczni za jego posługę, powierzamy go opiece NMP.

16:30 – parafialna koronka do Bożego Miłosierdzia 17:00 - Msza św.

Wtorek – wspomnienie Bł. Czesława, prezbitera.

Czwartek – wspomnienie św. Marii Magdaleny.

Piątek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

Sobota – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

17:30 – Nowenna sobót przed beatyfikacją ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Niedziela (25.07) – I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, ustanowiony przez papieża Franciszka, „który będzie obchodzony w całym Kościele co roku w czwartą niedzielę lipca, w pobliżu wspomnienia świętych Joachima i Anny, «dziadków» Jezusa”.

Po mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych, z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Zebrane ofiary, z tej okazji, przeznaczamy na Miva Polska organizację wyposażającą polskich misjonarzy w środki transportu.

Medjugorie w Mucharzu

18:00 – Różaniec
19:00 – Msza św. (koronka Pokoju)
20:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Zbiórka do puszek na rzecz rodzin w Syrii w ramach akcji „Rodzina – Rodzinie” wyniosła – 4700 zł. Bóg zapłać!

Cieszymy się z nadania naszej Parafii, przez Caritas Polska, tytułu: Przyjaciela Rodzin na Bliskim Wschodzie.

PARAFIALNE ZMIANY WAKACYJNE (lipiec, sierpień)
MSZE ŚW. w JASZCZUROWEJ
W ŚRODY I PIĄTKI 17:00

KANCELARIA PARAFIALNA W MUCHARZU
W ŚRODY I PIĄTKI
(i w razie konieczności po Mszy św. wieczornej)
(w poniedziałki kancelaria nieczynna)

Mucharska pielgrzymka do Medjugorje: 08.08 – 15.08 2021.

Życzymy pogodnych i dobrych wakacji z Panem Bogiem!!!