Ogłoszenia parafialne 15 Niedziela Zwykła 10.07.2022

Trwa lipiec, miesiąc tradycyjnie poświęcony Najdroższej Krwi Chrystusa Pana. W naszej parafii w sposób szczególny uwielbiamy Krew Pańską, przez odmawianie koronki do Krwi Chrystusa, w II niedzielę miesiąca: w Jaszczurowej po Mszy niedzielnej o 8:30., w Mucharzu o 16:30 (przed Mszą wieczorną).

Poniedziałek - święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

Środa (13.07) – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta. Dzień fatimski.

Czwartek – wspomnienie św. Henryka. Wyrusza 36 Wadowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę ( 14.07-19.07 br.).

III Piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

Popołudnie z Jezusem Miłosiernym:

15:00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia.

17:00 - Adoracja POAK.

Sobota – wspomnienie NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej).

Niedziela (17.07) – Wakacyjna Ewangelizacja w Parafii Mucharskiej – przygotowanie.

„OTWÓRZCIE DRZWI CHRYSTUSOWI” –  to słowa papieża św. Jana Pawła II, które są ciągle dla nas zachętą do pogłębiania naszego życia wiary, osobistej więzi z Chrystusem. Zachęceni wezwaniem Papieża do Nowej Ewangelizacji chcemy dzielić się doświadczeniem Boga i przyjmować świadectwo innych dla umocnienia naszej wiary  . Dlatego zaprosiliśmy do naszej wspólnoty parafialnej ewangelizatorów - katolików, którzy chcą podzielić się jak Bóg jest obecny i działa w ich życiu. Przygotuje nas do tych dni ewangelizacji w niedzielę 17 lipca o. Krzysztof, zmartwychwstaniec ze Stryszawy ze Wspólnotą Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Ewangelizacja będzie trwała w dniach 23 i 24 lipca   tj. w sobotę i niedzielę. Duchu Święty przyjdź!

PARAFIALNE ZMIANY WAKACYJNE (lipiec i sierpień)
MSZE ŚW. w JASZCZUROWEJ
W ŚRODY I PIĄTKI 17:00
KANCELARIA PARAFIALNA W MUCHARZU
W ŚRODY I PIĄTKI
(i w razie konieczności po Mszy św. wieczornej)
(w poniedziałki kancelaria nieczynna)

Prosimy o uiszczanie opłat na pielgrzymkę do Medjugorie (07.08 – 14.08 br.) i uzupełnianie danych osobowych.