Ogłoszenia parafialne 11 Niedziela Zwykła 18.06.2023

14:00 – czerwcowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła. 16:30 – koronka do Bożego Miłosierdzia z litanią do NSPJ, 17:00 – Msza św.

Środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

Piątek – zakończenie roku szkolnego

8:00 – Msza św. dla szkoły w Jaszczurowej (w kaplicy). 9:00 – Msza św. dla szkoły w Mucharzu (w kościele).

Sobota - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Imieniny naszego złotego Jubilata ks. Prałata Jana, którego polecamy modlitwie parafian. 16:00 – czerwcowe spotkanie I kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (25.06) – Wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do kościoła św. Wojciecha w Mucharzu.

Staraniem POAK nasza parafia pozyskała relikwie św. Jana Pawła II. Otrzymaliśmy te relikwie jako dar ks. Kardynała Stanisława Dziwisza. 11:00 - uroczyste wprowadzenie relikwii krwi św. Jana Pawła do naszego kościoła.

Medjugorie w Mucharzu (ostanie przed przerwą wakacyjną).

17:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)
18:00 – Różaniec.
19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

VIII Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie (25.06)

Marsz wyruszy o godz. 12:00 z Placu Matejki i przejdzie przez Rynek Główny. Po zakończeniu Marszu prezentacja świadectw obrońców życia i rodziny.

Zbiórka do puszek na rzecz Aleksandry Ptak, toczącej bój z nowotworem mózgu, wyniosła 12 720 zł. Bóg zapłać!!!

Za dwa tygodnie w niedziele 2 lipca, kazania wygłosi o. Igor Kazankiewicz dyrektor Caritasu diecezji samborsko – drohobyckiej na Ukrainie i będzie kwestował na na budowę szpitala i hospicjum.