Ogłoszenia parafialne 10 Niedziela Zwykła 11.06.2023

Zbiórka do puszek na rzecz Aleksandry Ptak, żony i mamy trójki dzieci. Naszej parafianki z Jaszczurowej, toczącej bój z nowotworem mózgu. Prosimy o hojność….

16:30 – koronka do Krwi Chrystusa z litanią do NSPJ , 17:00 – Msza św.

Wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy prezbitera i doktora Kościoła.

Środa – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

17:30 – 19:00 spowiedź przed bierzmowaniem i próba kandydatów do bierzmowania.

Czwartek (15.06) –

18:00 - zakończenie Oktawy Bożego Ciała i Bierzmowanie młodzieży klas VIII. Młodzi naszej parafii (25 osób) przyjmą sakrament Ducha Św. z rąk ks. Infułata Jakuba Gila.
Tradycyjnie kończymy Oktawę poświęceniem wianków i słodkim „co nieco”.

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Popołudnie z Jezusem Miłosiernym
15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

Medjugorskie Czuwanie Dwóch Serc: Niepokalanego Serca NMP i NSPJ

19:00 – 20:00 wzywanie Ducha Św. Różaniec. 20:00 21:30 adoracja Krzyża. 21:30 – 23:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z błogosławieństwem Lourdskim. 23:00 – 23:30 przerwa, 23:30 – 24:00 przegotowanie do Eucharystii, 00 – Msza św. 1:00 – zakończenie czuwania.

Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

POAK zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy (17.06.). Wyjazd spod kościoła 5:00. Zapisy w zakrystii do środy włącznie.

9:00 – wyjazdowa Msza św. dziękczynna za rok formacji Domowego Kościoła.

Niedziela (18.06) –

14:00 – czerwcowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła.

Ks. Prałat Jan Marcisz serdecznie dziękuje za życzenia jubileuszowe i wszelkie przejawy życzliwości, te obecne i te okazywane przez wszystkie lata minione. Zapewnia o swojej modlitwie i wdzięczności.

Wielkie podziękowania za udział w precesji Bożego Ciała: dzieciom, rodzicom, starszym, paniom niosącym feletrony, strażakom, Służbie Liturgicznej, i szczególnie budowniczym ołtarzy. Bóg zapłać!!!

W sobotniej pielgrzymce pieszej do Kalwarii (31 tys. kroków) uczestniczyło ponad 80 osób (parafian i gości). Bóg zapłać!!!