Ogłoszenia parafialne - 3 Niedziela Wielkanocna - 14.04.2024

Święto Chrztu Polski.

Narodowy Marsz Życia w Warszawie.

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda apeluje, „aby w związku z toczącą się debatą nad polskim ustawodawstwem, ograniczającym prawo do życia dzieciom nienarodzonym, obecną niedzielę uczynić dniem szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego”.

Narodowe Czytanie Pisma Świętego „Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie” (Dz 2, 42).

15:00 – Parafialne Czytanie Dziejów Apostolskich. Zapraszamy parafian starszych i młodszych, grupy parafialne do czytania i wsłuchiwania się w Słowo Boże w naszym kościele 15:00 – 16:30.

16:30 – Koronka do Krwi Chrystusa.

Środa –

18:45 – spotkanie POAK na plebanii.

Piątek – Popołudnie z Jezusem Miłosiernym

15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

Sobota -

11:00 - kwietniowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (21.04) – Parafialny Odpust ku czci naszego patrona św. Wojciecha BM. 11:00 – uroczysta Suma z udziałem naszego rodaka Ks. Prałata Józefa Proroka, obchodzącego jubileusz 60 - lecia kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy.

1. Ewa Czaicka
  2. Krystyna Fortuna