Zmarł ks. prał. Józef Prorok

Z wielkim smutkiem, ale i z chrześcijańską nadzieją w życie wieczne, informujemy, że w dniu dzisiejszym o godzinie 13:20 odszedł do domu Ojca Ksiądz Prałat Józef Prorok Kapelan Honorowy Ojca Świętego, nasz krajan.

Jeszcze niedawno było nam dane wspólnie świętować 60 lecie kapłaństwa Księdza Prałata

Requiescat in pace.

Plan uroczystości pogrzebowych

Czwartek 9 maja 2024 - Kraków, parafia p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie Mistrzejowicach

O godzinie 14:00 wprowadzenie do kościoła, a następnie różaniec. Eucharystia rozpocznie się o godzinie 15:00, będzie jej przewodniczył ksiądz arcybiskup Marek Jędraszewski - Metropolita Krakowski.

Piątek 10 maja 2024

Msza Święta w parafii św. Wojciecha w Mucharzu o godzinie 15:00. Eucharystii będzie przewodniczył ksiądz kardynał Stanisław Dziwisz. Następnie odprowadzenie księdza prałata na cmentarz parafialny w Mucharzu, gdzie spocznie zgodnie ze swoją ostatnią wolą.