+ A

Ogłoszenia parafialne Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2021

NIEDZIELA WIELKANOCNA.

6:00 – Rezurekcja.

Składamy serdeczne podziękowania za ogrom pracy, modlitwy i ofiary w czasie Wielkiego Tygodnia, a zwłaszcza Triduum Paschalnego; pani kościelnej, Sylwii, organiście Szymonowi, Służby Liturgicznej: scholii, ministrantom, lektorom, grupie liturgicznej starszych, ks. Szymonowi za świetne przygotowanie liturgii, ks. Prałatowi za nieustanny dyżur w konfesjonale, siostrom Pasjonistkom, harcerzom, strażakom, stroicielom grobu i ciemnicy, grupom modlitewnym, wszystkim adorującym i czuwającym, uczestnikom rezurekcji i Wielkiej Drodze Krzyżowej, pocztom sztandarowym. Bóg zapłać – Alleluja!

Poniedziałek Wielkanocny – II dzień Świąt.

Msze św. w porządku niedzielnym. Składka na UPJPII.

Środa –

18:30 – próba dzieci pierwszokomunijnych (I Komunia – 8.05). 18:30 - spotkanie POAK na plebani.

Piątek - 18:30 -próba dzieci pierwszokomunijnych.

Sobota (23.04) – wspomnienie św. Jerzego, męczennika. (Uroczystość św. Wojciecha przeniesiona w tym roku na 26.04).

17:00 – Spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła

2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego – Odpust Parafialny ku czci św. Wojciecha BM - w 1025 rocznice śmierci.

11:00 - Uroczysta Suma z procesją.

Życzenia Wielkanocne!!!

Niech Zmartwychwstały Pan rozjaśnia mroki naszych serc!!! Da nam prawdziwą wiarę, niezachwianą nadzieję, głęboką miłość !!!
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!!! Alleluja, Alleluja, Alleluja!!!

mucharscy kapłani

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu