Ogłoszenia parafialne - Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Ogłoszenia parafialne Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 28.05.2023

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dzień Pięćdziesiątnicy. Dzień wylania miłości i mocy Bożej na Kościół. Zakończenie okresu Wielkanocy.

14:00 – majowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła. 16:30 – nabożeństwo majowe, 17:00 – Msza św.

Poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła. II Dzień Zielonych Świąt.

18:00 – Msza św. (Mucharz).

Środa – święto Nawiedzenia NMP. Zakończenie nabożeństw majowych

I Czwartek (01.06) – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ.

18:00 -Msza św. Po Mszy spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. . Serdecznie zapraszamy!!!!I

Piątek - od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.

17:00 -17:30 spowiedź w Jaszczurowej 17:00 - 18:00 spowiedź w Mucharzu.

Po Mszy św. wieczornej w Mucharzu - adoracja Najświętszego Sakramentu - Domowego Kościoła.

I Sobota – wspomnienie świętych męczenników, Karola Lwangi i towarzyszy.

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

Niedziela (04.06) – Uroczystość Najświętszej Trójcy.

Uroczystości Jubileuszowe 50 rocznicy święceń kapłańskich ks. prałata Jana Marcisza.

11:00 – Msza św. dziękczynna za dar kapłaństwa ks. Jubilata i wdzięczności parafian za osobę ks. Prałata.

Nabożeństwa czerwcowe (litania do NSPJ): pn. wt. czw. – po Mszy rano. śr. pt. sob. – po Mszy wieczornej, w Niedzielę o 16:30 (z ustalonym nabożeństwem).

Wznawiamy naszą Pieszą Pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej „Kochających Jezusa i Maryję”. I tak, startujemy w sobotę 10 czerwca br. o 7:00, spod kościoła. Serdecznie zapraszamy!!!

Bardzo dziękujemy panom Januszowi i Stanisławowi, „odnowicielom” Krzyża w Jaszczurowej przy wjeździe do Pałacu Thetschlów. Bóg zapłać !!! (zdjęcia na stronie parafii).