Ogłoszenia parafialne Niedziela Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 01.01.2023

I Niedziela - Nowy Rok, oktawa Narodzenia Pańskiego, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Światowy Dzień Pokoju. Zmiana tajemnic różańca.

16:30 – Różaniec parafialny. 17:00 – Msza św.

Poniedziałek – wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

Wtorek – wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.

I Czwartek – Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania:
17:30 – spowiedź, 18:00 Msza św.

I Piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Trzech Króli.

Dzień modlitw i dzieci w intencji misji. Msze św. w porządku niedzielnym. Po Mszy św. procesja kolędowa wokół kościoła.

I Sobota -

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

17:30 – Różaniec w intencji Ojczyzny

Niedziela (08.01) – święto Chrztu Pańskiego

Wizyta Duszpasterska „Kolęda”

Ks. wikariusz Andrzej Kubieniec

Poniedziałek 2 I od godz.15:00

Skawce: od rodzin Adama i Tomasza Łach, Borowina po prawej stronie drogi w dół, do P. Huber, Gębala, nast. wewnątrz Osiedla, w górę do P. Homlów, Kotów, Targoszów.

Wtorek 3 I od godz.15:00

Skawce: domy na Górkach, koło drogi: P. Niziołek, Nizińskich, Matuszyk.

Skawce: Borowina - od P. Polańskich, Proroków, Kruków, domy po prawej stronie drogi do P. Ptaków, następnie Budynek komunalny.

Środa 4 I od godz. 15:00

Skawce: od P. Bogdanowskiej, r. Kupczyków,  do P. Putek i dalej Nowe Osiedle po obu stronach drogi do P. Smętków, Gancarczyków, Smolik , potem ku drodze od Rówieńca do P. Mruczek.

Ks. proboszcz Krzysztof Strzelichowski

Czwartek 5 I od godz. 15:00

Mucharz: od P. Brudnych, Szaroty, dalej do P. Sadkowej, Zapotocze do P. Górów.

Sobota 6 I od godz. 9:00

od P. Ostróżka, Prorok, Wożniak, Zalesie, nast. P. Gmerek, Drabik, Piątek, nast. Styrna, Skudlarski, Cholewa, Malik, Granica, domy koło Starego Sołtysa, Blok komunalny.

07.01.2023

1. Edyta Zadora