Ogłoszenia parafialne III Niedziela Adwentu (Gaudete) 11.12.2022

Niedziela Gaudete kładzie akcent na radosne oczekiwanie na przyjście Pana.

16:30 – Koronka do Krwi Chrystusa.

Poniedziałek –

14:00 – Msza św. pogrzebowa śp. Zuzanny Czaickiej.

Wtorek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

19:00 – Domek Zmartwychwstania w Mucharzu.

Środa – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny. 19:00 spotkanie POAK na plebanii

III Piątek – rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus. Popołudnie z Jezusem Miłosiernym

15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

Sobota –

18:00 – grudniowe spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (18.12) –

Kiermasz świąteczny w Mucharzu (przy kościele) zorganizowany przez DPS z Wadowic prowadzony przez siostry Nazaretanki. Będzie można nabyć stroiki i ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez niepełnosprawne podopieczne, w ramach terapii zajęciowej. Z kolei w Jaszczurowej będzie można nabyć ozdoby i stroiki wykonane przez uczniów tamtejszej Szkoły Podstawowej.

Uroczyste przekazanie Światełka Pokoju na stół wigilijny przez naszych harcerzy: w Jaszczurowej na Mszy o 8:30, w Mucharzu na Mszy o 9:30.

Roraty : od poniedziałku do piątku o 18:00, w soboty o 7:00.

Świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” w cenie 9 zł do nabycia w zakrystii.

XXXVII Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu „i ty możesz zostać św. Mikołajem”, to 24 osoby, które oddały krew, a ponadto jeszcze kilka, które b. chciały to uczynić, ale nie zostały zdrowotnie zakwalikowane. Bóg zapłać!

Zbiórka do puszek Pomocy Kościołowi na Wschodzie wyniosła 3140 zł. Bóg zapłać!!!!

Poświęcone opłatki na stół wigilijny są roznoszone w przez naszego organistę Szymona -

w Skawcach i Mucharzu. W Jaszczurowej opłatki roznoszone są przez naszą kapliczną panią Lucynę. Posłańców opłatkowych przyjmijmy z otwartymi sercami.

W wystawionych koszach Miłosierdzia, można składać produkty spożywcze na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących.

17.12.2022

1. Joanna Szeląg