Ogłoszenia parafialne II Niedziela Adwentu 04.12.2022

I Niedziela miesiąca. Wspomnienie św. Barbary.

XXIII Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszek.

XXXVII Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu „i ty możesz zostać św. Mikołajem”

Chcących oddać krew -zapraszamy na Plebanie w godzinach od 8:00 do 12:00.

Każdy dawca ma: darmowe badania - miły upominek (paczkę) - zwolnienie z pracy na 1 dzień (L4).

Warunki do spełnienia to: - od 18 roku do 65 roku życie (wymagany jest dowód tożsamości) - nie być po spożyciu alkoholu- nieprzebyta żółtaczka - być po lekkim posiłku. Serdecznie zapraszamy!!!

Zmianki Różańca (według ustalonego porządku).

16:30 – Różaniec parafialny.

Wtorek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

19:00 – Domek Zmartwychwstania w Mucharzu.

Środa – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek (8.12) – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w Mucharzu - 6:30,

18:00 w Jaszczurowej – 18:00

Medjugorie w Mucharzu z Niepokalaną!!!

17:00 – Różaniec

18:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Roraty : od poniedziałku do piątku o 18:00, w soboty o 7:00.

Świece Caritas "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom" w cenie 9 zł, do nabycia w zakrystii.

Poświęcone opłatki na stół wigilijny będą roznoszone w przez naszego organistę Szymona -

w Skawcach: w bieżącym tygodniu (od 4XII), w Mucharzu: w następnym tygodniu (od 11XII).

W Jaszczurowej opłatki roznoszone będą przez kapliczną panią Lucynę - od bieżącej niedzieli 4 XII. Przyjmijmy posłańców opłatkowych z otwartymi sercami.

Od przyszłej niedzieli będzie można składać produkty spożywcze na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących.

03.12.2022

1. Izabela Gzela