Ogłoszenia parafialne 7 Niedziela Zwykła 21.02.2021

Środa Popielcową, rozpoczęliśmy Wielki Post, okresu 40 dni pokuty i nawrócenia przed obchodem Paschy Pana. Jest czas metanoi tzn. zmiany sposobu myślenia o Bogu, z którego wypływa zmiana naszego postępowania. Modlitewny udział w nabożeństwach wielkopostnych wpisuje się w nasze nawrócenie. Nasze parafialne rekolekcje wielkopostne będą od IV Niedzieli Wielkiego Postu,17.03 do środy, 20.03.
Po Mszach św. obrzęd posypywania głów popiołem.

15:30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
16:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 17:00 Msza św.

Poniedziałek – święto Katedry św. Piotra,ap.

Czwartek (25.02) –

Medjugorie w Mucharzu
18:00 – dwie części Różańca.
19:00 – Msza św., Koronka Pokoju.
20:00 – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Zbiórka do puszek na rzecz rodzin w Syrii. w ramach akcji patronackiej „Rodzina Rodzinie” wyniosła 3410 zł. Bóg zapłać!

Sobota –

16:00 – lutowe spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE
PIĄTKOWE DROGI KRZYŻOWE

- w Mucharzu o g. 17:30
- w Jaszczurowej o godz. 17:30

Niedzielne Drogi Krzyżowe

- w Mucharzu po Mszy św. o g. 11:00 (S. Pasjonistki)
- w Jaszczurowej po Mszy o godz. 8:30

GORZKIE ŻALE

- kościół parafialny o g. 16:00 (Niedziela)

Transmisja parafialnej Mszy św. niedzielnej - 11:00 (na Facebooku i YouTube)

Nad wejściem bocznym do naszego kościoła, pojawił się baner 33 Dniowych Rekolekcji Maryjnego Zawierzenia - Oddanie 33. Może w nich uczestniczyć każdy, ponieważ odbywają się w formule on – line. Wystarczy wejść na stronę www.oddanie33.pl i oddać się cudownemu prowadzeniu Maryi.

27.02.2021

1. Halina Prorok