Ogłoszenia parafialne 7 Niedziela Wielkanocna Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 29.05.2022

Jezus 40 dni po Zmartwychwstaniu wstępuje do nieba i staje się Wniebowzięty, wskazując przyszłość wszystkim podążających z nim przez życie.

Poniedziałek – rozpoczęcie modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Wtorek – święto Nawiedzenia NMP.

Środa (01.06) – Początek miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Wspomnienie św. Justyna, męczennika. Dzień Dziecka.

18:45 – spotkanie kandydatów do bierzmowania (bierzmowanie – 17.06 br.)

I Czwartek – 17:30 -spowiedź kandydatów do bierzmowania.

18:00 – Msza św. Po Mszy św. spotkanie.

I Piątek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.

17:00 -18:00 spowiedź w Jaszczurowej i Mucharzu.

18:00 – Msze św.

Po Mszy św. wieczornej w Mucharzu - adoracja Najświętszego Sakramentu, Domowego Kościoła i Młodych

I Sobota – 7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

Po mszy wieczornej Adoracja czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego do godziny 21:00. Będzie zakończona Apelem Jasnogórskim.

Niedziela (05.06) – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

XXXVI Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących oddać krew - do domu parafialnego Stara Szkoła, przy kościele w godzinach od 8:00 do 12:00. Każdy dawca ma: darmowe badania- miły upominek (paczkę)- zwolnienie z pracy na 1 dzień. Warunki do spełnienia to:- od 18 roku do 65 roku życie (wymagany jest dowód tożsamości) - nie być po spożyciu alkoholu- nieprzebyta żółtaczka - być po lekkim posiłku.

Nabożeństwa czerwcowe (litania do NSPJP): pn. wt. czw. – po Mszy rano, śr. pt. sob. – po Mszy wieczornej. Niedziela - 16:30.

Mucharska Pielgrzymka do Medjugorie, tradycyjnie odbędzie się w dniach: 07.08. - 14.08. br. Koszt –390 Euro, zapisy u ks. Proboszcza.

Uprzejmie prosimy o niewysypywanie śmieci koło krzyża cmentarnego. W ubiegłym tygodniu zostało wywiezione pięć samochodów śmieci.