Ogłoszenia parafialne 7 Niedziela Wielkanocna Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.2023

Upływa 40 dni od Zmartwychwstania….. i Niebo staje się celem człowieka osiągalne w Chrystusie.

11:00 – Msza św. rocznicy I Komunii dzieci klas IV ze SP z Mucharza i Jaszczurowej.

Zbiórka do puszek na rzecz pogorzelców z Kozińca (mama i trójka dzieci), którym spłonął dom z soboty na niedziele 6/7 maja. Śpieszmy się pomagać potrzebującym...

16:15 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, 16:30 – nabożeństwo Majowe, 17:00 – Msza św.

Poniedziałek – wspomnienie św. Rity z Casci.

Środa – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

Po Mszy Św. spotkanie POAK na plebanii.

Czwartek - Medjugorie w Mucharzu (25.05)

18:00 – Różaniec

19:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

20:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera. Dzień Matki.

Sobota – wspomnienie św. Pawła VI, papieża.

16:00 – majowe spotkanie I kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (28.05) – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

14:00 – majowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE: TYDZIEŃ (Pn – Sb) – 17:30 NIEDZIELA – 16:30

Bardzo dziękujemy za dar ołtarza rodziców tegorocznych dzieci pierwszokomunijnych. W Mucharzu - są to świece ołtarzowe, w Jaszczurowej – paschał. Bóg zapłać!!!

Ks. prałat Jan Marcisz b przeżywa w bieżącym roku 50 rocznice święceń kapłańskich. Wdzięczni Ks. Jubilatowi - gratulujemy i życzymy kolejnych rocznic. Uroczystości Jubileuszowe odbędą się w Niedzielę Trójcy Przenajświętszej – 04.06 br.