Ogłoszenia parafialne 6 Niedziela Wielkanocna 22.05.2022

Wspomnienie św. Rity z Casci.

Gościmy dzisiaj w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego - Młodzi Światu z Krakowa. Misjonarze podzielą z nami świadectwem pracy na misjach.

Po mszy świętej będzie możliwość nabycia materiałów misyjnych oraz złożenia ofiary, która zostanie przekazana na projekt „Podaruj wykształcenie młodzieży z obozu dla uchodźców w Palabeku”, którego celem jest wsparcie rozwoju talentów  zdolnej młodzieży i szansa na lepszą przyszłość. Więcej informacji na temat akcji, można przeczytać na stronie wolontariatu:

Poniedziałek (23.05) – uczczenie relikwii św. Wojciecha BM.

Wtorek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

Środa (25.05) - Medjugorie w Mucharzu

19:00 – Różaniec

20:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

21:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Czwartek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera. Dzień Matki.

Sobota – wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Święcenia kapłańskie w Katedrze na Wawelu.

16:00 – majowe spotkanie I kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (29.05) – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE
PONIEDZIAŁEK – SOBOTA 17:30
NIEDZIELA i ŚWIĘTA 16:30

Za dwa tygodnie kolejna Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu (XXXVI) - 05.06.

28.05.2022

1. Władysław Kowalczyk