Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021

Na ostatnie dwa tygodnie Wielkiego Postu w kościołach i kaplicach, zasłaniamy krzyże i obrazy.

Zbiórka do puszek na rzecz 12 letniego Mateusza Głowni, cierpiącego na autyzm i zaburzenia przetwarzania sensorycznego. Po raz kolejny możemy wesprzeć leczenie Mateuszka organizowane przez jego mężną babcie.
15:30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, 16:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym (składka na kwiaty do Grobu Pańskiego). W tym roku rozważamy „Eucharystię jako pamiątkę Zbawienia - dającą życie”. Temat dzisiejszego kazania: „Eucharystia – Paschą Pana i naszą -w mocy Ducha św.” 17:00 Msza św.

Czwartek 25.03. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia.

Msze św. w Mucharzu: 6:30, 8:00, 18:00 w Jaszczurowej o 18:00. Na wszystkich Mszach św. odnowienie czy też rozpoczęcie 9 miesięcznej modlitwy w intencji dzieci poczętych - Adopcja Dziecka Poczętego (deklaracje można znaleźć na stolikach i ławkach prasowych).

Medjugorie w Mucharzu

17:00 – dwie części Różańca
18:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)
19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Sobota –

16:00 – marcowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela Palmowa (28.03) – poświęcenie palm na wszystkich Mszach św., procesja przed Mszą o 11:00.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rekolekcji parafialnych. W Wielkim Tygodniu będą jeszcze kapłańskie odwiedziny chorych i spowiedź dla chcących przeżyć tegoroczną Wielkanoc w komunii z Panem. (szczegóły podamy za tydzień).

Zbiórka do puszek na rzecz rodzin w Syrii w ramach akcji patronackiej „Rodzina – Rodzinie” , wyniosła 3400,00 zł. Bóg zapłać!

Wielkanocne Baranki Caritas do nabycia w zakrystii w cenie 6 zł.

Transmisja parafialnej Mszy św. niedzielnej - 11:00 (na Facebooku i YouTube).

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE
PIĄTKOWE DROGI KRZYŻOWE

- w Mucharzu o g. 17:30
- w Jaszczurowej o godz. 17:30